Palvelupisteet pääkuva

Navigaatiovalikko

Palvelupisteet sisältö

Palvelupisteet

Täältä löydät Pohjois-Karjalan maaseutupalvelujen asiakaspalvelupisteiden yhteystiedot.

 Lue yhteistoiminta-alueesta tarkemmin Maakaistan sivuilla.

Löydät meidät myös Facebookista Pohjois-Karjalan maaseutupalvelut

Pohjois-Karjalan maaseutupalvelut

Päätoimipiste
Liperin palvelupiste

Avoinna arkisin klo 9–15
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Pertti Iivanainen, puh. 040 748 5310, pertti.iivanainen@liperi.fi
Kaisa Potkonen, puh. 050 345 8729, kaisa.potkonen@liperi.fi
Sara Mutanen, puh. 050 432 3797, sara.mutanen@liperi.fi
Nina Hiltunen, puh. 040 167 7143, nina.hiltunen@liperi.fi
Käyntiosoite: Tehtaantie 8, 80400 Ylämylly

Heinäveden palvelupiste

Avoinna perjantaisin klo 9-15
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Vesa Sairanen, puh. 050 406 2653, vesa.sairanen@liperi.fi
Käyntiosoite: Kermanrannantie 7, 79700 Heinävesi

Enon palvelupiste

Avoinna vain ajanvarauksella  
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Tarja Muikku, puh. 040 1044 799, tarja.muikku@liperi.fi
Käyntiosoite: Kunnantie 2, 81200 Eno

Ilomantsin palvelupiste

Avoinna tiistaisin klo 9–15
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Katja Turtiainen, puh. 050 568 0193, katja.turtiainen@liperi.fi
Käyntiosoite: Soihtulantie 7, 82900 Ilomantsi

Juuan palvelupiste

Avoinna arkisin klo 9–15
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Alina Koponen, puh. 040 104 2014, alina.koponen@liperi.fi
Käyntiosoite: Poikolantie 1, 83900 Juuka

Kiteen palvelupiste

Avoinna arkisin klo 9–15
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Kaisa Potkonen, puh. 050 345 8729, kaisa.potkonen@liperi.fi
Vesa Sairanen puh. 050 406 2653, vesa.sairanen@liperi.fi
Heidi Heikkinen perhevapaalla
Jatta Paajanen perhevapaalla
Käyntiosoite: Keisarinkuja 10A, 82500 Kitee

Kontiolahden palvelupiste

Avoinna maanantaisin klo 8–15
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Alina Koponen, puh. 040 104 2014, alina.koponen@liperi.fi
Käyntiosoite: Keskuskatu 8, 81100 Kontiolahti

Lieksan palvelupiste

Avoinna ti-pe klo 9–15
yhteissähköposti maaseutupielinen(a)liperi.fi
Tarja Muikku, puh. 040 1044 799, tarja.muikku@liperi.fi
Käyntiosoite: Kunnantie 2, 81200 Eno

Nurmeksen palvelupiste

Avoinna arkisin klo 9–15
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Esko Saatsi, puh. 040 104 5011, esko.saatsi@liperi.fi
Käyntiosoite: Nurmeksen kaupungintalo, Kirkkokatu 14, 75500 Nurmes

Outokummun palvelupiste

Avoinna pääsääntöisesti perjantaisin klo 9-15, ajanvarauksella
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Teuvo Mutanen, puh. 040 104 6107, teuvo.mutanen@liperi.fi
Käyntiosoite: Hovilankatu 2, 83500 Outokumpu

Polvijärven palvelupiste

Avoinna arkisin klo 9–15
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Teuvo Mutanen, puh. 040 104 6107, teuvo.mutanen@liperi.fi
Sara Mutanen, puh. 050 432 3797, sara.mutanen@liperi.fi
Käyntiosoite: Polvijärventie 15, 83700 Polvijärvi

Pyhäselän palvelupiste

Avoinna tiistaisin klo 9–15
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Nina Hiltunen, puh. 040 167 7143, nina.hiltunen@liperi.fi
Käyntiosoite: Opettajantie 3A, 82200 Hammaslahti

Rääkkylän palvelupiste

Avoinna torstaisin klo 9–15
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Katja Turtiainen, puh. 050 568 0193, katja.turtiainen@liperi.fi
Käyntiosoite: Kinnulantie 1, 82300 Rääkkylä

Tohmajärven palvelupiste

Avoinna ma-ke, pe klo 9-15
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Anne Könönen, puh. 050 512 6227, anne.kononen@liperi.fi
Käyntiosoite: Järnefeltintie 1, 82600 Tohmajärvi

Tuupovaaran palvelupiste

Avoinna vain ajanvarauksella
yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi
Anne Könönen, puh. 050 512 6227, anne.kononen@liperi.fi
Käyntiosoite: Rekijoentie 3, 82730 Tuupovaara

SOME painikkeet

 

Sivu arviointi ja palaute