Palvelupisteet pääkuva

Navigaatiovalikko

Palvelupisteet sisältö

Palvelupisteet

Joensuun seudun maaseutupalvelujen asiakaspalvelupisteet ovat avoinna seuraavasti.

Liperin palvelupiste

Avoinna arkisin 8–15
Pertti Iivanainen, puh. 040 748 5310, pertti.iivanainen@liperi.fi
Eeva Asikainen, puh. 040 630 6353, eeva.asikainen@liperi.fi
Käyntiosoite: Tehtaantie 8, 80400 Ylämylly

Juuan palvelupiste

Avoinna arkisin 9–15
Alina Koponen, puh. 040 104 2014, alina.koponen@juuka.fi
Siiri Ovaskainen, puh. 040 104 2015, siiri.ovaskainen@juuka.fi
Käyntiosoite: Poikolantie 1, 83900 Juuka

Outokummun palvelupiste

Avoinna pääsääntöisesti torstaisin, ajanvarauksella
Teuvo Mutanen, puh. 040 104 6107, teuvo.mutanen@polvijarvi.fi
Käyntiosoite: Hovilankatu 2, 83500 Outokumpu

Polvijärven palvelupiste

Avoinna arkisin 9–15
Teuvo Mutanen, puh. 040 104 6107, teuvo.mutanen@polvijarvi.fi
Kaija Voutilainen, puh. 040 104 6108, kaija.voutilainen@polvijarvi.fi
Käyntiosoite: Polvijärventie 12-14, 83700 Polvijärvi

Enon palvelupiste

Avoinna ma–ti 9–15
Antti Ryynänen puh. 050 310 9752, antti.ryynanen@jns.fi
Käyntiosoite: Kunnantie 2, 81200 Eno

Pyhäselän palvelupiste

Avoinna ti–to 9–15
Nina Hiltunen, puh. 040 167 7143, nina.hiltunen@liperi.fi
Käyntiosoite: Lastaustie 2, 82200 Hammaslahti

Tuupovaaran palvelupiste

Avoinna ke–pe 8–16
Antti Ryynänen, puh. 050 310 9752, antti.ryynanen@jns.fi
Käyntiosoite: Virastotie 10, 82730 Tuupovaara

Kontiolahden palvelupiste

Avoinna ma ja pe 8–15
Nina Hiltunen, puh. 040 167 7143, nina.hiltunen@liperi.fi
Käyntiosoite: Keskuskatu 8, 81100 Kontiolahti

Ilomantsin palvelupiste

Avoinna ma–ti 8–15
Unto Pirinen, puh. 040 104 3020, unto pirinen@ilomantsi.fi
Kaisa Potkonen, puh. 040 104 3021, kaisa.potkonen@liperi.fi, poissa 30.9.2018 saakka.
Käyntiosoite: Soihtulantie 7, 82900 Ilomantsi

Yhteystiedot

Pertti Iivanainen

Maaseutujohtaja
040 748 5310
pertti.iivanainen@liperi.fi

Eeva Asikainen

Maaseutusihteeri
040 630 6353
eeva.asikainen@liperi.fi

SOME painikkeet

 

Sivu arviointi ja palaute