Palvelupisteet pääkuva

Navigaatiovalikko

Palvelupisteet sisältö

Palvelupisteet

Täältä löydät Pohjois-Karjalan maaseutupalvelujen asiakaspalvelupisteiden yhteystiedot.

 Lue yhteistoiminta-alueesta tarkemmin Maakaistan sivuilla.

Löydät meidät myös Facebookista Pohjois-Karjalan maaseutupalvelut

Pohjois-Karjalan maaseutupalvelut

JOENSUUN SEUTU

yhteissähköposti maaseutupalvelut(a)liperi.fi

Liperin palvelupiste

Avoinna arkisin klo 9–15
Pertti Iivanainen, puh. 040 748 5310, pertti.iivanainen@liperi.fi
Kaisa Potkonen, puh. 050 345 8729, kaisa.potkonen@liperi.fi
Sara Mutanen, puh. 050 432 3797, sara.mutanen@liperi.fi
Nina Hiltunen, puh. 040 167 7143, nina.hiltunen@liperi.fi
Käyntiosoite: Tehtaantie 8, 80400 Ylämylly

Juuan palvelupiste

Avoinna arkisin klo 9–15
Alina Koponen, puh. 040 104 2014, alina.koponen@liperi.fi
Käyntiosoite: Poikolantie 1, 83900 Juuka

Outokummun palvelupiste

Avoinna pääsääntöisesti perjantaisin klo 9-15, ajanvarauksella
Teuvo Mutanen, puh. 040 104 6107, teuvo.mutanen@liperi.fi
Käyntiosoite: Hovilankatu 2, 83500 Outokumpu

Polvijärven palvelupiste

Avoinna arkisin klo 9–15
Teuvo Mutanen, puh. 040 104 6107, teuvo.mutanen@liperi.fi
Sara Mutanen, puh. 050 432 3797, sara.mutanen@liperi.fi
Käyntiosoite: Polvijärventie 12-14, 83700 Polvijärvi

Enon palvelupiste

Avoinna maanantaisin klo 9–15.    29.11.2021-25.1.2022 VAIN AJANVARAUKSELLA
Tarja Muikku, puh. 040 1044 799, tarja.muikku@liperi.fi
Käyntiosoite: Kunnantie 2, 81200 Eno

Pyhäselän palvelupiste

Avoinna tiistaisin klo 9–15
Nina Hiltunen, puh. 040 167 7143, nina.hiltunen@liperi.fi
Käyntiosoite: Lastaustie 2, 82200 Hammaslahti

Tuupovaaran palvelupiste

Avoinna keskiviikkoisin klo 9-15
Anne Könönen, puh. 050 512 6227, anne.kononen@liperi.fi
Käyntiosoite: Virastotie 10, 82730 Tuupovaara

Kontiolahden palvelupiste

Avoinna maanantaisin klo 8–15
Alina Koponen, puh. 040 104 2014, alina.koponen@liperi.fi
Käyntiosoite: Keskuskatu 8, 81100 Kontiolahti

Ilomantsin palvelupiste

Avoinna tiistaisin klo 9–15
Katja Turtiainen, puh. 050 568 0193, katja.turtiainen@liperi.fi
Käyntiosoite: Soihtulantie 7, 82900 Ilomantsi

KESKI-KARJALA

yhteissähköposti kkmaaseutu(a)liperi.fi

Kiteen palvelupiste

Avoinna arkisin klo 9–15
Heidi Heikkinen, puh. 050 406 2653, heidi.heikkinen@liperi.fi
Kaisa Potkonen, puh. 050 345 8729, kaisa.potkonen@liperi.fi
Katja Turtiainen, puh. 050 568 0193, katja.turtiainen@liperi.fi
Jatta Paajanen perhevapaalla
Käyntiosoite: Keisarinkuja 10A, 82500 Kitee

Rääkkylän palvelupiste

Avoinna maanantaisin klo 9–15
Heidi Heikkinen, puh. 050 406 2653, heidi.heikkinen@liperi.fi
Käyntiosoite: Kinnulantie 1, 82300 Rääkkylä

Tohmajärven palvelupiste

Avoinna ma-ti, to-pe klo 9-15
Anne Könönen, puh. 050 512 6227, anne.kononen@liperi.fi
Käyntiosoite: Järnefeltintie 1, 82600 Tohmajärvi

PIELISEN KARJALA

yhteissähköposti maaseutupielinen(a)liperi.fi

Lieksan palvelupiste

Avoinna ti-pe klo 9–15
Tarja Muikku, puh. 040 1044 799, tarja.muikku@liperi.fi
Käyntiosoite: Kunnantie 2, 81200 Eno

Nurmeksen palvelupiste

Avoinna arkisin klo 9–15
Esko Saatsi, puh. 040 104 5011, esko.saatsi@liperi.fi
Käyntiosoite: Kuntalaisten Talo, Kunnantie 1, 75700 Valtimo

SOME painikkeet

 

Sivu arviointi ja palaute