Vesiosuuskunnat ja -yhtymät pääkuva

Navigaatiovalikko

Vesiosuuskunnat ja -yhtymät sisältö

Vesiosuuskunnat ja -yhtymät

Täältä löydät vesiosuuskuntien ja -yhtymien yhteystiedot.

Härkinvaaran vesiosuuskunta
Päivystys 044 770 8755
Lukemat/laskutus Silenna Oy, 050 912 6692, anneli.sorsa@silenna.fi

Jokirannan vesiosuuskunta
Sanna Kasurinen, puh. 040 504 6739

Komperon Vesiosuuskunta
Tapio Mustonen, puh. 013 647 398
www.komperonvesiosuuskunta.fi
info@komperonvesiosuuskunta.fi

Käsämän vesiosuuskunta
Jaakko Hirvonen, puh. 040 7191615
jaakko.hirvonen@outlook.com, www.kasamanvesiosuuskunta.fi

Lautasuon vesihuoltoyhtymä
Sampo Remes, isännöitsijä, puh. 040 726 5620

Leppilammen vesiosuuskunta
Seppo Nykänen, puh. 040 087 5914
seppo.a.nykanen@gmail.com

Leppälahden vesiosuuskunta
Jorma Puustinen, sihteeri, puh. 040 578 2175
jpm.puustinen@gmail.com

Liperin itäinen vesiosuuskunta
Reino Leppänen pj., puh. 040 556 3630
reino.leppanen1@gmail.com
Jari Vänskä varapj, puh. 050 351 4357
jari.vanska45@luukku.com
www.livok.fi

Liperinsalon vesiosuuskunta
Jussi Miettinen, puh. 050 543 5663
Kari Ihalainen, puh. 040 022 4802

Mattisenlahden vesihuoltoyhtymä
Jorma Timonen, puh. 0400 763 931

Vesihuoltoyhtymä Mattisenlahden Ulkoseitsikko
Timo Karttunen, puh. 040 013 7687

Nauvunkankaan vesiosuuskunta
Ismo Varis, puh. 050 550 8060
ismovaris19@gmail.com

Peltolan Vesi Avoin yhtiö (Liperi)
Ahti Leinonen, puh. 050 595 0125

Pyttylammen vesiyhtymä
Mikko Raudaskoski, puh. 050 408 7098
etunimi.sukunimi@pp.inet.fi

Reposärkän vesiyhtymä
Pauli Härkönen, puh. 040 037 8572
Esko Päivinen, puh. 050 572 2652

Rianniemen vesiosuuskunta
Stiina Iloniemi pj., puh. 044 579 6097
Pirjo Martiskainen (siht.) puh. 050 596 0563
rianniemenvesiosuuskunta.wordpress.com'

Riihilahden vesiyhtymä
Pentti Kuokkanen, puh. 045 131 5156
pentti.kuokkanen@pp.inet.fi

Risti-Kaatamon vesiyhtymä
Vesa Piironen, puh. 040 053 9919
vesa.piironen@kaatamo.fi

Roukalahden vesiosuuskunta
Mikko Heino, hallituksen pj., puh 050 037 2126
mikko.heino@sahkoinsto.com
Pentti Kinnunen, toimitusjohtaja, puh. 040 085 7124
pentti.m.kinnunen@nic.fi

Rummakon vesiyhtymä
Jouni Auvinen, puh. 040 832 6011
jouni-auvinen@hotmail.fi

Siikasaaren vesiosuuskunta
Pentti Mujunen, puh. 040 057 8563

Sulkaman vesiosuuskunta
Vesa Miinalainen, puh. 050 300 9752

Susiahon vesiosuuskunta
Timo Roschier, puh. 040 664 8805 (050 561 8088)
timo.roschier@telemail.fi

Tutjun - Saariston vesi- ja viemäriosuuskunta
Pauli Hakulinen, puh. 050 540 5813
pauli.hakulinen@suomi24.fi

Vaivion vesiosuuskunta
Päivystys puh. 0400 173 849, vaiviovok@gmail.com
Puheenjohtaja Ted Puusa 0400 635 740
Lukemat/laskutus Keijo Voutilainen, 0400 190 805, keijovouti@gmail.com

Viinirannan vesiosuuskunta
Marja-Leena Martikainen, puh. 044-3640039

SOME painikkeet

 

Sivu arviointi ja palaute